Svatební výzdoba interiérů a exteriérů


Výzdoba prostoru, kde se koná obřad - kostely, obřadní síně, zámky atd. + Romantická luxusní a netradiční výzdoba venkovních altánů (takové ty americké svatby na zahradě, kde se berou pod vyzdobenou konstrukcí ala altány)

Vyzdobíme jakýkoliv interiér i exteriér, ve kterém se bude obřad odehrávat. Nabízíme luxusní svatební aranžmá, ať už je to obřadní síň na místním úřadě, kostel, zámek nebo venkovní altán.

Respektujeme vždy celkové barevné ladění obřadu i atmosféru místa.

Kromě květin a květinových prvků používáme s oblibou přírodní materiály jako proutí, dřevo, peří, sklo a klademe vždy hlavní důraz na preciznost provedení.

Co umíme?

V kostele či chrámu ozdobíme vstupní dveře, celý oltářní prostor, oltářní stůl a ambon, menší vazby zavěsíme na okraje lavic.

Vhodně umístíme do prostoru ikebany vytvořené danému prostoru na míru.

V obřadní síni odekorujeme židle pro svatebčany a obřadní stůl, podle typu a velikosti místnosti umístíme vhodně do prostoru barevně sladěné dekorace.

V exteriéru  připravíme svatební oblouk, vyzdobíme přístupovou cestičku k obřadnímu místu, odekorujeme sezení pro svatebčany a podle situace další přilehlé prostory (např. vstupní bránu parku, schodiště atd.)

Výzdoba svatební tabule a celého prostoru, kde se konají hostiny.

Připravíme klasickou, romantickou i zcela originální exklusivní výzdobu prostoru svatební hostiny. Pokud se svatba odehrává pod širým nebem a na obřad navazuje zahradní slavnost, vymezíme citlivě hodovní a obřadní prostor a sjednotíme styl dekorací.

Co nabízíme?

Vyzdobíme svatební tabuli a celý prostor, kde se svatební hostina odehrává.

Vhodně umístíme do prostoru ikebany vytvořené danému prostoru na míru.

Odekorujeme  židle i stěny.

Pomůžeme s výběrem porcelánu, skla,  jídelního náčiní a textilií.

Připravíme drobnosti na stůl jako jmenovky pro stolovníky nebo drobné dárky pro svatebčany.

Na přání přichystáme specielní stůl pro dětské hosty, např. s oblíbenou balónkovou výzdobou, lampiony či girlandami.Contact us

First name: Surname:
E-mail Phone:
Enter your message:
SEND FORM


Designový nábytek a dekorace Interiérové doplňky a dekorace Špičková keramika a porcelán

 

© Mady Design 2020, Design & Source by Jiří Klecan