Originální svatební kytice pro nevěsty, družičky a ostatní


Běžná svatební kytice časem zvadne a zůstane jen na svatebních fotografiích. Naše originální luxusní svatební kytice z Vás udělá tu nejkrásnější nevěstu. Přizpůsobíme ji Vaší osobnosti,  barvě očí a vlasů, líčení,  celkovému stylu, barevnému ladění a materiálů šatů i celkové atmosféře obřadu.

Svatební kytici od nás si navíc můžete nechat na památku. Vedle krásné svatební kytice z živých květů nabízíme totiž i kytice pro nevěsty z exklusivních nikdy nevadnoucích prvků, eventuelně zkombinujeme živé květy s nevadnoucími. Kromě květin a květinových prvků používáme s oblibou přírodní materiály jako proutí, dřevo, peří, sklo a klademe vždy hlavní důraz na preciznost provedení.

Naše firma pracuje s luxusními hedvábnými květy od společnosti SIA, které  jsou od svých živých kolegyň k nerozeznání, a to díky použitému materiálu, kterým je hedvábí, a naprosto realistickému zpracování, včetně nepravidelností a drobných „nedostatků“ příznačných pro živé květy.

Proč zvolit exklusivní nevadnoucí květy SIA?

Budete mít náskok. Kompletní květinovou výzdobu, včetně kytice pro nevěstu i kytiček pro družičky můžete mít k dispozici již v předstihu, takže budete mít jasnou představu, jak bude vypadat výsledek, eventuelně bude čas na drobné změny.

Budete mít památku. Kytice i kytičky zůstávají jejich nositelům na památku a lze je posléze použít jako dekoraci.

Nemusíte se podřizovat ročním obdobím. Kytice z lučního kvítí na lednovou svatbu pro nás není žádným problémem.

Co nabízíme?

Luxusní kytice pro nevěstu

Kytičky pro družičky a další svatebčany

Věnečky do vlasů

Květiny na klopy svatebčanůContact us

First name: Surname:
E-mail Phone:
Enter your message:
SEND FORM


Designový nábytek a dekorace Interiérové doplňky a dekorace Špičková keramika a porcelán

 

© Mady Design 2020, Design & Source by Jiří Klecan